П'ятниця, 03 березня 2017 15:49

У Бурштині учасникам АТО виділили земельні ділянки

Сьогодні, 3 березня, на XXV позачерговій сесії Бурштинської міської ради було прийнято рішення про виділення земельних ділянок учасникам війни на сході, в тому числі добровольцям Української Добровольчої Армії, котрі вже отримали статус учасника АТО.

На сесії було розглянуто питання про виділення земельних ділянок із земель запасу міської ради для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). В результаті голосування депутати виділили земельні ділянки ще 9 учасникам бойових дій на Сході України. Таким чином народні обранці вирішили конфлікт, котрий мав місце у вівторок, 28 лютого, на черговій сесії ради. Тоді представники УДА відвідали засідання ради для захисту інтересів воїнів-добровольців, котрих не включили у списки на виділення земельних ділянок.

Нагадаємо, що питання про виділення земельних ділянок нашим захисникам мало місце певного саботажу депутатами, які входили до складу земельної комісії. Це призвело до того, що проект рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО було не внесено в порядок денний сесії міської ради Бурштина. Зате цього дня міські депутати першим питанням обговорювали рішення щодо внесення змін до Положення про отримання земельних ділянок. Згідно нього учасники АТО можуть отримати земельну ділянку тільки після пільгових категорій.

Завдяки присутнім на сесії бійцям АТО питання землі було відстояне і, щоб не було в подальшому таких непорозумінь, депутати та голова міської ради Роксолана Джура дали гарантію, що питання з отримання земельних ділянок буде впорядковано, а рішення буде винесено на розгляд вже на позачерговій сесії.

Прочитано 715 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla