Четвер, 04 травня 2017 11:22

Старі приміщення лікарні не продаватимуть, а використають в інтересах громади

Питання приміщень "старої" лікарні зависло серед галичан. Подейкували, що їх розпродадуть, або вони вже комусь належать. 

Та чутки розповсюджувати, то справа найлегша, особливо коли стосовно даної ситуації від влади поки що не було ніяких чіткиих офіційних заяв.

Але, 3 травня відбулася виїзна комісія у складі керівників районної державної адміністрації, районної ради, КЗ "Галицька ЦРЛ" та депутата обласної ради Володимира Магаля. Оглядали старе приміщення лікарні, яке звільнилося після переведення ряду відділів до нового головного корпусу лікувального закладу.

Члени комісії ознайомилися зі станом збереження комунального майна закладу, а також обговорили можливості перепрофілювання наявних приміщень для потреб соціально-гуманітарної сфери.

Ми звернулися до очільника району Миколи Поповича за більш детальним коментарем. Голова РДА першим ділом розвінчав міфи про продаж чи вже продані приміщення, оскільки це є комунальні приміщення і є майном громади, відповідно розпоряджатися яким має тільки районна рада. Прислухатися обіцяли і до громади, тобто будуть прийматися пропозиції і від громадян.

"Це була перша комісія для того аби побачити ряд питань та можливості приміщень, а тому говорити сьогодні, що там буде остаточно, ще важко. В нас є декілька ідей. До прикладу можна зробити аналог Більшівцівського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування, створити єдиний центр надання адміністративних послуг, також в нас є дитячі центри розвитку, які потребують своїх приміщень. Тож, в першу чергу, мова йде про забезпечення інтересів громади", - запевнив очільник району.

 

Прочитано 1620 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla