Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla
Субота, 29 липня 2017 11:21

Держастандарти для контейнерів ТПВ введено

1 липня 2017 року набрав чинності ДСТУ 8476:2015 "Контейнери для побутових відходів. Загальні технічні вимоги", який було розроблено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Відповідно до статті 35-1 Закону України "Про відходи" під час проектування житлових будинків, громадських, виробничих, складських та інших споруд передбачаються будівництво та облаштування контейнерних майданчиків для роздільного збирання і зберігання побутових відходів, урн для побутових відходів.

Вимоги, які необхідно враховувати під час проектування, будівництва та утримання контейнерних майданчиків, встановлено національним стандартом ДСТУ-Н Б Б.2.2-7:2013 "Настанова з улаштування контейнерних майданчиків".

ДСТУ 8476:2015 "Контейнери для побутових відходів. Загальні технічні вимоги" встановлює єдині технічні вимоги до контейнерів, які застосовують для збирання, тимчасового зберігання побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних), а також відходів як вторинної сировини та приведення їх у відповідність до європейських стандартів для забезпечення якісної експлуатації.

Цей стандарт установлює вимоги до основних параметрів та розмірів контейнерів; використовуваних матеріалів; маркування; пакування; транспортування контейнерів для збирання, тимчасового зберігання побутових відходів та відходів як вторинної сировини, а також вимог безпеки та охорони довкілля.

Застосування стандарту вплине на естетичний вигляд населених пунктів, а також санітарний стан міських територій, підвищить безпеку і продуктивність праці при збиранні та вивезенні сміттєвозами побутових відходів і відходів як вторинної сировини.

Джерело: Івано-Франківська ОДА

Прочитано 1729 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x