П'ятниця, 08 вересня 2017 23:30

Звернення керівного складу повітряного командування "Захід" до мешканців міст і селищ, що розташовані в зонах відповідальності військових частин з’єднання в Західному регіоні

Шановні краяни!

У зв’язку з залученням сил та засобів Повітряного командування "Захід" до проведення низки командно-штабних навчань, планується передислокація озброєння та військової техніки. Нагадуємо про відповідальність за ведення фото та відео зйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Повітряних Сил Збройних Сил України та спроб проникнення на їх територію.

Командування з’єднання звертається до кожного з проханням бути уважними та утримуватись від спроб випадкового чи навмисного проникнення на території військових частин. Також наголошуємо, що використання різного роду фіксуючої апаратури при передислокації озброєння та військової техніки підрозділів буде вважатися порушенням, прирівняним до спроби проникненням на територію військового об’єкта. Особи, причетні до таких інцидентів будуть затримані та притягнуті до відповідальності, згідно до норм законодавства України.

Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки та звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти керівний склад повітряного командування «Захід», Службу безпеки України, Національну поліцію про підозрілих осіб та їх дії.

Телефон гарячої лінії: (0322) 2-35-66-99, черговий Повітряного командування "Захід"

Прочитано 594 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla