Неділя, 01 жовтня 2017 13:17

Галичани взяли участь у ХІІІ Українському муніципальному форумі

18-20 вересня в Одесі проходив ХІІ Український муніципальний форум, який є традиційним щорічним майданчиком для обговорення питань і вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування.

На Форум зібралося понад 300 учасників: голови та представники громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища. У цьому велелюдному заході взяла участь делегація Івано-Франківського регіонального відділення АМУ у складі 17 керівників міст, селищ і ОТГ, серед яких і наші галичани - секретар Галицької міської ради Олег Скриник та Голова Більшівцівської ОТГ Володимир Саноцький.

Протягом трьох днів голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища обговорили питання та виробили спільну позицію органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Асоціація міст України, як потужний лобіст органів місцевого самоврядування із структурою регіональних відділень у всіх областях, другого дня форуму обмінювалась досвідом із Асоціацією муніципалітетів Манітоби (Канада). Виконавчий директор Асоціації муніципалітетів Манітоби Джо Месі розповів про партнерські відносини між муніципалітетами Канади та Асоціацією.

А виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, який також виступив перед учасниками форуму, наголосив, що впровадження інноваційних підходів в роботі регіонального відділення АМУ – це необхідність для забезпечення стимулювання та підтримки розвитку громад Івано-Франківської області. "За час впровадження реформи децентралізації та секторальних реформ регіональні відділення АМУ, що об’єднують більшу частину органів місцевого самоврядування різних рівнів в усіх областях Україні, виступають як центри надання якісних послуг. Колосальний досвід роботи впродовж 25 років дозволяє нам акумулювати кадровий ресурс та забезпечити належну роботу лобіювання інтересів на обласному рівні", – підкреслив Юрій Стефанчук.

За підсумками Форуму було прийнято за основу Звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів із дорученням Виконавчій дирекції АМУ доопрацювати документ з урахуванням пропозицій, висловлених під час засідання Правління АМУ та під час роботи форуму.

Прочитано 1024 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla