Четвер, 12 жовтня 2017 11:03

У Бурштині з крану тече брудна вода

У соціальних мережах почали з’являтися обурливі пости жителів міста Бурштин щодо якості води, яка тече з крана після початку опалювального сезону. Бурштинці нарікають на іржавий колір та сморід від води.

У звязку з цим 9 жовтня 2017 року на ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС за ініціативи міського голови Роксолани Джури та виконуючого обов’язки директора ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС Дениса Шмигаля відбулась робоча нарада щодо виявлення та усунення причин порушення санітарних норм якості гарячого водопостачання в місті БурштинВ результаті проведеної наради було вирішено спільними силами ВП ДТЕК Бурштинська ТЕС та КП "Житловик" вжити відповідні заходи. В першу чергу планують провести "продувку" нижніх точок теплової мережі в межах м. Бурштин, а також стояків окремих будинків, де спостерігається зміна кольору води.  До початку, під час та після випробувань проводитимуть аналіз мережної води, після чого вже приймуть рішення щодо продування/дренування ТМ в с. Дем’янів та проммайданчика ТЕС, та ряд інших обовязкових заходів.

Чи допоможуть вищезгадані заходи якомога швидше вирішити питання якості води - залишається питанням, за яким ми слідкуватимемо.

 

 

Прочитано 781 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla