Публікації по даті з грудня 2020

Головою медичної комісії Івано-Франківської обласної ради Андрієм Яворським, депутатом від політичної сили "Слуга народу", було ініційовано створення виїзної комісії у лікарні, які приймають пацієнтів з вірусом covid-19, з метою сформувати чітке та реальне розуміння того, що відбувається на сьогодні на Прикарпатті з пандемією.

12 грудня 2020 року, в Задністрянській ЗОШ І-ІІІ ст., було організовано і проведено уже традиційні змагання з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед гуртківців Галицької філії ОДЦТКУМ, у яких взяли участь 4 команди, а саме: з Войнилівського ліцею, Бабухівської гімназії, збірна Галицької філії та команда Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Сьогодні, 13 грудня, у селищі Більшівці традиційно відкрила свої двері "Хатинка Святого Миколая".

Сьогодні, внаслідок випадання крижаного дощу із переходом у сніг, варто бути уважними на автошляхах.

Посилені карантинні обмеження будуть запроваджені в Україні з 8 до 24 січня включно 2021 року.

Учасникам АТО/ООС та їхнім сім’ям буде надано кошти для поліпшення житлових умов.

Тим, хто планує отримати субсидію і в новому році, варто звернути увагу на певні зміни.

Вівторок, 08 грудня 2020 10:28

В Галичі привітали волонтерів

 З нагоди Міжнародного дня волонтерів 7 грудня міський голова Галицької ОТГ Олег Кантор запросив до круглого столу волонтерів міста.

26 листопада 2020 р., в рамках тематичної виставки «Яніна Львівна Єшвович (15.09.1930-24.10.2003). Поєднання минулого, сучасного, майбутнього у культурологічних аспектах караїмів галицького краю», наукові співробітники обговорювали відданість традиціям предків через призму прагнення до збереження і в кінцевому результаті укладення ціннісних надбань зникаючого народу в музейній експозиції – а зокрема, ролі та вкладу в цю проблематику представників караїмської громади.

Юний прикарпатець серед ночі здійснив крадіжку транспортного засобу, аби покататись.

Сторінка 1 із 2

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x