Вівторок, 12 червня 2018 22:59

Чемпiон Iвано-Франкiвськоï областi ФК "Галич" зiграє товариський матч з прим’єрлiговими львiвськими "Карпатами"

До кiнця чемпiонату Iвано-Франкiвськоï області залишилось ще зіграти 2 тури, але, як ми вже вам повідомляли, чемпіона визначили ще за 4 тури до завершення. І ми не побоїмося повторити це ще раз – чемпіоном обласного чемпіонату з футболу достроково, вперше в історiï, став футбольний клуб "Галич".

Це просто таки неймовірний подарунок галичанам та, власне, й самому місту Галич, як колишній столицi Галицько-Волинського королівства, тим більше, що цьогорiч виповнюється 1120 рокiв від першої писемної згадки про нього.

Але ФК "Галич" у 2018-му році вирішив вражати своїх фанів не тільки перемогами, а й новим рівнем гри. 22 червня до Галича завiтає ФК "Карпати" з мiста Лева, яке, до речi, Данило Романович Галицький заснував та найменував на честь свого сина Лева. Чи не доля зіграти цим футбольним клубам товариський матч, та ще й у такий визначний рік для Галича!

Як повідомляє офiцiйний сайт футбольного клуба "Карпати", про історичний і символiчний матч вдалось домовитись керiвництву клубiв і таким чином зробити колосальний внесок у розвиток футболу у мiстi Галичі. А вже 24 червня Футбольний клуб «Галич» зiграє свiй останнiй матч у чемпіонатi областi розiграшу 2017-2018-х рокiв з одним з претендентів на медалi ФК "Карпати" з смт Брошнiв-Осада.

O.F.

 

Прочитано 862 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар