Середа, 31 жовтня 2018 13:04

Галичанин здобув "срібло" на кубку Європи з Таеквон-До

З 25 по 28 жовтня проходив кубок Європи з Таеквон-До в Румунії, у котрому взяла участь рекордна кількість учасників 1316 чоловік з 74-ьох клубів та 28-ми країн!

Україну на цих змаганнях представили 78 спортсменів, а в загалом українська делегація налічувала 120 чоловік.

Враженнями про кубок з нами поділився тренер галицьких таеквандистів Марко Бойчук: «До цих змагань ми готувалися ще з початку літа: 2 етапи навчально-тренувальних Зборів в с. Яблуниця, виступи на всеукраїнському та міжнародному рівнях, змагання та два виснажливих тренувальних тижні перед Кубком. Я виступав в категорії -70 кг, чорні пояси, +18 р., яка нараховувала 34 спортсмени. Загалом провів 5 поєдинків, і став срібним призером Кубку Європи з Таеквон-До ІТФ».

У першому бою Марко зустрівся з італійцем, з котрим вже зустрічалися декілька разів, завдяки чому галичанин мав змогу добре підготувався до його манери бою, а тому отримав перемогу 4-0.

Другий поєдинок проходив проти білоруса. «Дуже незручний лівша, але повільний, і при використанні обманних дій і таймінгу перемога була в мене в кишені - 4-0 в мою користь», - продовжує Марко.

Третій бій він провів із фіном - досвідченим спортсменом, котрий міг працювати в обидвох стійках, що дуже збивало план роботи і змушувало за долі секунди приймати рішення і дії. Перший і 90% другого раунду фін вигравав 2-0, і тільки під кінець поєдинку галичанин різко змінив свою манеру бою і вирвав перемогу -2-0 в свою користь.

Четвертий, півфінальний поєдинок був з поляком. Дуже швидкий і з хорошою реакцією він зробив для Марка цей бій випробуванням витривалості і сили волі. «Потрібно було 100% уваги, точного моменту для атак і контратак. Весь бій ми йшли рівно 1-1, і в останні секунди поляк пропустив комбінацію, яка перевернула рахунок в 3-1 в мою сторону», - розповідає тонкощі поєдинку наш тренер.

Фінальний поєдинок проти росіянина пройшов надзвичайно важко, зіграли роль короткі відпочинки між попередніми боями, часу вистачало тільки на те, щоб переодягнути екіпірування на колір свого кута.

Усі раунди були за росіянином, тільки в кінці галичанину вдалося зробити нічию і таким чином заробити додатковий раунд. «На жаль "палива" вистачило тільки на половину раунду, після чого я пропустив удар ногою в голову, який і зіграв ключову роль в цьому поєдинку. Хочу подякувати моїм тренерам Олегу та Каті Соловей за вкладені в мене сили та час, усі мої здобуття - це ваша заслуга, і я пишаюся тим, що тренуюся в вашій команді, найкращій команді світу Solovey Team!» – завершує свою розповідь Марко Бойчук, котрий, нагадаємо став срібним призером на Кубків Європи, що проходив цими вихідними у Румунії.

Ми ж так само вітаємо наших спортсменів з їхніми досягненнями та бажаємо їм нових спортивних звершень, а також пишаємося, що в Галичі викладають Теакван-До такі професійні спортсмени.

Прочитано 945 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla