Вівторок, 29 січня 2019 23:04

Команда села Крилос перемогла у турнірі пам’яті Василя Ватащука

Цього року виповнилося 10 років, як не стало волейбольної легенди 60-80 х років села Комарів та Галицького району Василя Ватащука.

26 січня в спортзалі Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. за сприяння відділу молоді та спорту районної державної адміністрації відбувся шостий районний турнір з волейболу серед сільських команд пам’яті відомого спортсмена. Він успішно виступав за волейбольну команду Івано-Франківського технікуму фізичної культури, студентську команду Львівського інституту фізкультури, команду с. Крилос на обласних змаганнях. В 70-80-х роках працював вчителем фізкультури Деліївської та Вікторівської шкіл. Грав першим номером. Його коронний удар з п’ятої зони через голову наводив жах на суперників.

За головний приз - перехідний кубок, пам’ятні медалі та призи змагалися команди шести сіл. Хвилиною мовчання учасники змагань вшанували пам'ять спортсмена. Після проведеного жеребкування команди були поділені на дві групи. Перша: Комарів-1, Комарів-2, Маріямпіль, Дубівці. Друга: Крилос, Делієве, Вікторів.

Результати поєдинків:

Комарів-1 – Дубівці 2:0,

Комарів-2 – Маріямпіль 2:0,

Маріямпіль – Комарів-1 0:2,

Дубівці – Комарів-2 0:2,

Комарів-1 – Комарів-2 0:2,

Маріямпіль – Дубівці 2:1,

Делієве – Вікторів 0:2,

Вікторів – Крилос 1:2,

Крилос – Делієве 2:0.

З першої підгрупи у фінал вийшли Комарів-2 (1 місце), Комарів-1 (2 місце), з другої підгрупи Крилос (1 місце), Вікторів (2 місце).

Саме гра між цими командами стала найгострішою, в напруженій боротьбі команда Крилос перемогла з рахунком 2:1.

За 3 місце боролися команди Комарів-1 і Вікторів.

У цікавій та напруженій боротьбі перемогу здобула молода амбітна команда Комарів-1.

У фіналі зустрілися переможці двох підгруп Комарів-2 та Крилос. З рахунком 2:0 перемогла команда Крилос.

Родзинкою змагань була гра для вболівальників між перервами. Вболівальники отримали можливість позмагатися за свій приз. Для того, щоб перемогти та забрати свій приз, учасникам необхідно було перебити м’яч через сітку і поцілити у пакет. Призами стали: волейбольний м’яч, футболки, календарі, книги.

Кошти на ці призи виділили місцевий підприємець Мирослав Масляк та депутат районної ради Богдан Йосифів.

Оргкомітетом турніру було визначено кращих гравців, серед яких нападаючий Богдан Роговський (Крилос), розігруючий Роман Братчук (Комарів), захисник Дмитро Ліщинський (Вікторів). Наймолодшим учасником турніру став Владислав Пірус (Комарів), а найстаршим - Михайло Бобрис (Крилос).

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 959 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар