Бесплатные шаблоны Joomla
Понеділок, 18 лютого 2019 23:53

У Галицьких «Карпат» амбітні плани

16 лютого на перше тренування у новому році зібрались футболісти ФК «Карпати» Галич. А почався робочий рік у гравців із декількох сюрпризів: для початку – перші настанови проводились у спеціально облаштованому прес-центрі «Карпат»; далі – команді були представлені два тренери, а на завершення – озвучені оновлені плани на сезон і на наступний рік. Та про все – за порядком.

На перше тренування прибуло 16 виконавців, до котрих звернувся президент команди Володимир Магаль, котрий наголосив на тому, що керівництво команди розпочало процес атестації до змагань у другій футбольній лізі України та представив тренерів. Ними стали Петро Русак та Володимир Рудницький. Також Володимир Васильович ще раз (заочно - ред.) подякував за роботу тренеру Андрію Нестеруку, котрий перебрався у Калуш та зазначив, що команду залишили четверо гравців: воротар Михайло Макогон, польові Назарій Данів, Ігор Кушецький та Тарас Томин. Також президент зазначив, що наразі досягнуто домовленостей з чотирма новими виконавцями, котрі згодом приєднаються до галицького колективу. «Тож успіхів нам усім! Все буде добре!» - підсумував Володимир Магаль.

Тренер Петро Русак зазначив, що радий розпочати роботу з «Карпатами» і сподівається у цьому році допомогти насамперед зберегти, а ще краще – посилити цей хороший колектив, а також виграти кубок області (єдиний трофей, котрий наразі галичани ще не вигравали – ред.). «Щодо глобальніших завдань – то у кожному матчі ми гратимемо на перемогу, намагатимемося гідно завершити виступи в аматорському чемпіонаті і готувати а також переглядати нових гравців до другої української футбольної ліги.» - зазначив Петро Романович.

Тренер Володимир Рудницький озвучив графік тренувань та зазначив, що на збори команда заїжджає 9 березня. До слова, тренування команда проводитиме як у Галичі, так і в Бурштині. А про найближчі плани - 2 березня команда Русака-Рудницького зіграє товариський матч із ФК «Калуш».

Також керівництво команди зазначило, що планує організувати команду U-19, котра б також змагалась у загальноукраїнських змаганнях юнаків і стала достойним резервом для основного колективу галицьких «Карпат».

Прес-служба ФК "Карпати" Галич

Прочитано 895 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x