Неділя, 03 березня 2019 17:48

Галицькі "Карпати" провели другий товариський матч

Команда "Карпати" з Галича провела другий товариський матч у рамках першого етапу тренувальних зборів. Цього разу підопічним тренерського тандему Русака-Рудницького протистояв учасник другої ліги чемпіонату України з футболу - ФК "Калуш". Варто зазначити, що калушани зимовою перервою дещо оновили склад та змінили тренерський штаб (тепер команду очолює Андрій Нестерук).

Розпочали номінальні господарі досить вдало: вже на 10 хвилині Богдан Кримінський взяв ініціативу на себе і вдало обігравши двох опонентів виклав розрізну на швидкого Ярослава Кицьку. Нападник, отримавши м’яч, змістився ближче до центру і потужно пробив під перекладину 1:0. Калушани вдало контролювали м’яч, проте до ударів в ствір воріт справа не доходила. Другий гол влетів у ворота калушан на 28 хвилині після вдалих дій Слободяна, котрий вивів на побачення з воротарем того ж таки Кицьку. Ярослав не схибив і цього разу. До перерви галичани могли забивати ще проте круглий потрапив у поперечку воріт.

У другому таймі гра зосередилася у центрі поля. Команди грали практично без воріт, проте під завісу матчу Третяк мав нагоду забивати третього: перекинути воротаря ФК "Калуш" вдалося, проте м’яча з лінії вже порожніх воріт виніс хтось із захисників.

Вітаємо команду "Карпати" з першою (хоча й не офіційною) перемогою у цьому році. "Карпати" Галич - ФК "Калуш" 2:0.

Наступний спаринг "Карпати" проведуть у середу в Галичі на стадіоні ВФСТ "Колос" з командою із Бережан. Матч розпочнеться о 16.00.

Склад ФК "Карпати". Старт: Плетеницький, Кащій, Кримінський, Прошак, Грабець, Тітунін, Легкий, Кицька, Драган, Денега, Слободян. Заміна (другий тайм): Петрик, Вовчук Я., Турчанський, Третяк, Нестерук, Вовчук Ю., Гречух.