Понеділок, 11 березня 2019 22:32

«Карпати» - «Бережани» 2:1

У середу 6 березня команда з Галича приймала у себе достатньо сильну футбольну дружину із Бережан Тернопільської області.

Це був третій товариський матч у цьому році, проте проходив він уже не на штучному полі, а на стадіоні ВФСТ «Колос». Дещо послаблені (через різного роду травми та хвороби не змогли взяти участь у матчі Легкий, Денега, Слободян та Комар) галичани все ж одразу взялися за справу. Тож гол не заставив себе довго чекати: вже на другій хвилині матчу Третяк подав кутовий з лівого флангу і, після сумбурних дій бережанських захисників м’яч потрапив до Турчанського, котрий проштовхнув його у ворота.

Той же Турчанський мав нагоду відзначитись із штрафного на 16 хвилин матчу, проте влучив у стійку. Натомість тернополяни свій шанс використали: на 20 хвилині прямим ударом із штрафного (теж з лівого флангу атаки) гол забив Ігор Швець. За дві хвилини ФК «Бережани» мали нагоду відзначитись вдруге, проте Плетеницький зреагував.

Далі команди відвели гру більше до центра поля і намагалися закидати круглого на швидких (з обох сторін) вінгерів.

У другому таймі, як і годиться в товариських зустрічах, тренери почали робити заміни, тож гра мала дещо рваний характер. Вже під завершення матчу захисти обох команд, втомлені достатньо в’язким полем, почали давати тріщини, тож гострі моменти з’являлися біля обох воріт. Одним із моментів скористався Кицька, котрого на побачення з воротарем гостей знову вивів Кримінський (до, слова, Богдан у цьому матчі грав у центрі, а не на звичній для себе позиції захисника). Ярослав з першої спроби не забив, проте з другої все ж перекину воротаря ФК «Бережани». Гол був забитий на 65 хвилині.

Ще один супермомент був у галичан на 80 хвилині, коли після прострілу з флангу гол мав забивати молодий Мильович, проте везіння було на боці гостей. Тож 2:1. Рахунок по грі.

9 березня ФК «Карпати» заїжджає на збір у «СОКІЛ». На 10 березня там же планують провести черговий спаринг, проте з ким відбудеться гра - наразі не відомо.

Нагадаємо, у Тернопільській області чемпіонат проходить за системою весна-осінь. Чемпіоном у минулому році знову стала команда «АГРОН» (суперник галичан у аматорському чемпіонаті). Натомість ФК «Бережани» завершили змагання на четвертій сходинці.

Склад ФК «Карпати»: Плетеницький, Кащій, Нестерук, Грабець, Вовчук Я., Тітунін, Кримінський, Третяк, Турчанський, Драган, Кицька.

Заміни: Петрик, Федорняк, Прошак, Вовчук Ю., Гречух, Мильович.