Четвер, 14 березня 2019 22:33

Галицькі «Карпати» поступились львів’янам

У середу, 13 березня, галицькі «Карпати» провели свій черговий товариський матч. Цього разу суперниками команди Русака-Рудницького стала львівська команда – срібний призер чемпіонату Львівської області та чинний півфіналіст аматорського кубка - СКК Демня.

Перший тайм команди розпочали з своєрідної «розвідки». З перших двадцяти хвилин запам’ятався тільки проігнорований партнерами простріл «карпатівця» Ярослава Кицьки, а також «пожежа» у центрі оборони після помилки галичан, яку довелося гасити мало не всім складом команди. Далі серединою поля заволоділи львів’яни, одна з чергових атак яких завершилася втратою м’яча захисниками «Карпат» та кутовим ударом. Подачу з лівого флангу атаки вдало замкнув Святослав Зубар. Гол стався на 25 хвилині. Далі гра дещо заспокоїлась, проте було помітно, що львів’яни грають більш комбінаційно, натомість галичани намагаються вивести когось нападників на ворота суперника за допомогою довгих передач. На перерву пішли за мінімальної переваги гостей.

Після перерви налаштовані «Карпати» одразу пішли у наступ і їм вдалося досягти успіху – Ярослав Кицька протягнувши м’яч правим флангом атаки змістився в центр і практично прошив воротаря СКК Демня - круглий залетів у ближній від голкіпера кут. 1:1. Далі галичани намагалися подвоїти здобуток, проте після навісу удар головою Турчанського був невлучним (вище), а практично ідентичний гольовому удар Кицьки воротар гостей «потягнув». Далі в атаку пішли гості: спочатку прямим потужним ударом у дальню дев’ятку гол забив Багдай (68 хвилина матчу), а довершив справу Гудима, котрий пройшов лівим флангом атаки (знову ж після втрати м’яча захисниками) і прокинув м’яч повз Плетеницького (приблизно на 77 хвилині), вийшовши практично віч-на-віч.

Галичани до кінця гри посилили атакувальний натиск, намагаючись відквитати хоча б одного м’яча, проте захист СКК Демня відпрацював на відмінно.

Матч проходив на стадіоні ВФСТ «Колос» у Галичі. Адміністрація команди та футболісти дякують вболівальникам за підтримку.

Нагадаємо, наразі «Карпати» проходять тренувальний збір у селі Сокіл Галицького району.

«Карпати» Галич, старт: Плетеницький, Кримінський, Третяк, Грабець, Вовчук Я., Тітунін, Легкий, Кицька, Турчанський, Драган, Слободян. Заміни: Нестерук, Денега, Кащій.