Вівторок, 19 березня 2019 10:25

"Велика хатка" та які ще тонкощі з катання на лижах дізналися учні Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла?

Учні галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла та їхні батьки відвідали гірсько-туристичний комплекс Буковель.

Ми вже розповідали про те, що декілька тижнів тому дітям були вручені спеціальні сертифікати, які дають можливість абсолютно безкоштовно поїхати в Буковель та повчитися разом з інструкторами катанню на лижах. Тож, 17 березня діти скористалися цією можливістю і отримали море позитивних емоцій та яскравих вражень. Маленькі лижники-початківці спочатку уважно слухали та спостерігали за інструкторами лижної школи, а потім почали самостійно пробувати кататись на лижах. Досвідчені інструктори швидко знайшли з дітьми спільну мову, тож дітям було комфортно і зовсім не страшно робити перші кроки у цьому виді спорту. Вони швидко навчились, як потрібно зупинятись, роблячи "велику хатку", як потрібно нахилятись і, навіть, як правильно падати.

Як виявилося, у всіх діток є прекрасний потенціал і навіть можливо, що серед них росте майбутній спортсмен чемпіон з даного виду спорту. Адже сьогодні важливо у вихованні молодого покоління не тільки виявити проблему на кшталт шкідливих звичок, а й надати здорову альтернативу, яка їх захопить і триматиме в тяжкі моменти життя.

Саме завдяки таким соціальним програмам кандидата в президенти Олександра Шевченка (а їх налічується вже близько 12) вже понад шість років діти, пенсіонери, інваліди, молоді таланти, освітяни, медики та інші отримують реальну можливість відпочити, розвиватися, реабілітуватися, відчути себе важливими та потрібними для цієї країни.

Прочитано 225 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар