Интернет-магазин nachodki.ru
Субота, 13 квітня 2019 19:34

Скеледром у Задністрянську - нові спортивно-туристичні можливості

Укропівець Василь Возняк успішно реалізував свій черговий проект - скеледром.

12 квітня 2019 року урочистим відкриттям скеледрому для занять технікою пішохідного туризму та альпінізму у спортзалі Задністрянської школи завершилася реалізація грантового проекту «Туризм – здоров’я наших дітей». В урочистостях взяли участь керівник Агенції місцевого економічного розвитку Прикарпаття Олександра Шаган, проектний менеджер Оксана Яцків, директор Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, заслужений працівник освіти України, Почесний краєзнавець України, почеснй працівник туризму України Михайло Косило, завідувач Галицькою філією ОДЦТКУМ Олег Хом’як, депутат Івано-Франківської міської ради Володимир Олійник.


Керівник Агенції місцевого економічного розвитку Прикарпаття Олександра Шаган у своєму виступі підкреслила, що даний проект був визнаний одним з кращих на Всеукраїнському рівні і це допомогло отримати додаткове співфінансування проекту в розмірі 20 тис. гривень. Опісля вона передала солодкі подарунки для усіх учасників гуртка «Пішохідного туризму», побажавши їм успіхів у всіх змаганнях. Директор Івано-Франківського ОДЦТКУМ в своєму вітальному слові висловив щиру радість, що такий багатий на історичну спадщину галицький край продовжує розвивати історичне краєзнавство і спортивний туризм та побажав вихованцям гуртка Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та їх керівнику нових перемог та звершень. Громадський діяч й співзасновник громадської ініціативи «Відновимо давню славу Галича» Володимир Олійник висловив впевненість в перспективах розвитку туризму не лише спортивного, а й комерційного в Галичині загалом і передав усім учасникам показових виступів сертифікат на відвідання гірськолижного курорту Буковель.

На завершення відкриття виступив завідувач Галицькою філією ОДЦТКУМ Хом’як Олег, який подякував «АМЕР Прикарпаття» за кошти на туристичне спорядження і висловив надію, що співпраця на цьому не завершиться.
Після урочистої частини розпочалися показові виступи. Гуртківці демонстрували свої вміння з пішохідного туризму та альпінізму. Глядачі із захопленням спостерігали за виконанням елементів техніки подолання природних перешкод: "підйом по скельній ділянці з самонаведенням", "переправа через річку по вертикальних перилах", "переправа через річку по колоді", "жердини" "навісна переправа через річку, яр", "траверс скельної ділянки", "спуск дюльфером з самонаведенням" та "спуск по крутопохилій навісній переправі".


Директор Задністрянської ЗЗСО Надія Белей подякувала усім причетним до реалізації проекту за ініціативність, вміння доводити задумане до успішного завершення.
Сподіваємося, що добра справа, розпочата керівниками гуртка, буде мати своє продовження та допоможе благородній справі розвитку туризму в Галицькому краї.

 

Прочитано 1412 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x