Вівторок, 04 червня 2019 16:18

"Карпати" Галич - четверті!

ФК "Карпати" Галич зайняли четверту сходинку у першому етапі чемпіонату ААФУ, група 1.

Футбольна команда з Галича завершила свої виступи у розіграші Аматорського чемпіонату з футболу (перший етап, група І) яскравою перемогою над командою із Хмельницького з рахунком 0:12, завдяки цьому (а також нічийному результату у Ужгороді) галичани й зайняли четверту сходинку.

Як повідомляє прес-служба ФК "Карпати" Галич, особливого турнірного значення ця гра ні для галичан ні для молодих хмельничан не мала. Та й взагалі, навіть у випадку перемоги в Хмельницьку «карпатівці» мусіли оглядатися на матч в Чорткові. Проте «Кристал» встояв, «Агрон» опустився на 5 сходинку, галичани ж пофеєрили і завершили змагання четвертими.

Хоча, не все перед матчем було так прогнозовано: окрім дискваліфікованих через перебір жовтих карток Кримінського та Турчанського на матч через травми не виїхали Кащій, Федюк та Кицька. Тож загалом у Петра Русака вибір був невеликий: всього двоє гравців на заміні - воротар Петрик та польовий гравець Артур Комар.

Та й першого точного удару у ствір воріт суперника завдали саме футболісти з Хмельникого: на 5 хвилині з-за меж карного майданчика пробивав Микола Підкамінський. Плетеницький зловив без особливих проблем. Справжній жах для подолян (у котрих, як виявилося, взагалі гравців на заміну не було:)) розпочався на 8 хвилині, коли Максим Підлісний збив у карному Андрія Слободяна. Пенальті взявся виконувати Іван Легкий, котрий пробив у лівий від Назара Харчука кут. Воротар з ударом впорався. Проте вже за хвилину у карному Олексій Соловей збиває Андрія Драгана. Арбітр знову впевнено показує на точку. Поперекидавшись трохи м’ячем (не хотіли братися за справу) виконувати вирок взявся Третяк. Роман пробив у той самий кут, проте значно потужніше і воротар господарів, хоча кут знову вгадав, «потягнути» другу пенальті не зумів. 0:1. Далі було своєрідне «побиття»: на 13 хвилині, після атаки лівим флангом, прошиває воротаря господарів Андрій Драган 0:2; на 19 хвилині Андрій Слободян подає кутовий, м’яч після серії рикошетів знаходить голову Легкого і той без проблем забиває третього; на 22 хвилині після пасу Третяка Богдан Денега з правого флангу атаки потужним ударом посилає м’яча у напрямку воріт. Круглий струсонув бокову стійку і опинився у сітці 0:4; коли вже здавалося, що гра заспокоїлась відновив бойовий градус (на 32 хвилині) Назарій Гуменюк, котрий пробив лівою уже перебуваючи в карному майданчику господарів - воротар не відреагував 0:5; згодом двічі (на 38 та 43 хвилинах) відзначився Слободян: спочатку Андрій увігнав м’яча зльоту добиваючи відскок у карному майданчику, а згодом уникнув офсайду, переграв воротаря і закотив круглого вже у порожні ворота 0:7. Господарі намагались якось відігратись пробиваючи з-за меж штрафного та подаючи кутові, проте все марно. На тому перший тайм завершився. На початку другого тайму галичани зробили дві заміни: Плетеницький-Петрик та Денега-Комар і продовжили свою справу: вже на 48 хвилині Слобидян навісив з кутового просто на ногу Андрію Драгану 0:8; на 55 хвилині мав нагоду знову відзначитись Гуменюк - стійка; на 62 хвилині подачу зліва виконує Артур Комар - замикає Андрій Драган 0:9; на 67 хвилині знову відзначився Слободян, обігравши у штрафній практично усіх, хто там був, підвівши м’яч впритул до воротаря і потужним ударом «прошив» його 0:10; на 75 хвилині Драган і Гуменюк розіграли «стінку» в карному гостей і Назарій вискочив вже практично на порожні ворота 0:11; завершив «розправу Артур Комар на 81 хвилині отримавши передачу з правого флангу атаки, обігравши захисника і пробивши у дальній від себе кут - м’яч знову струсонув бокову стійку і влетів у ворота. На томі галичани заспокоїлись.

До честі господарів, вони все ж намагались забити бодай одного м’яча, дуже активними були Гуринович Олексій та Замогильний Олександр, дві нагоди відзначитись у другому таймі мав Умаров Ісканфер, небезпечно пробивали Іван Ліщук та Брицький Владислав, проте клас команд у той день був різним.

Галичани на мажорній ноті завершили свої виступи у Чемпіонаті України серед аматорів, очікують рішення по акредитації на другу лігу ПФЛ та готуються до другого кубкового півфіналу із Битковом.

Протокол матчу:

Хмельницький: Харчук Н., Божик О., Сулима Б., Гуринович О., Підлісний М., Брицький В., Соловей О., Ліщук І., Підкамінський М., Умаров І., Замогильний О.

Головний тренер: Федорко М. Теренер: Порицький О.

«Карпати» Галич: Плетеницький М., Прошак Р., Грабець В., Третяк Р., Вовчук Я., Тітунін А., Гуменюк Н., Легкий І., Денега Б., Драган А., Слободян А. Заміна: Петрик А., Комар А.

Тренер: Русак П.

Найбільше очок у той день здобув «ОДЕК» (три пункти за технічну перемогу над «Рочином» та три пункти за справжню перемогу у перенесеному матчі 18 туру над командою з Тернополя. Проте звитяга коломиян не дала Оржівцям шансу стати другими. І, до слова, «Карпати» все ж залишились (на рівні з «Одеком») командою, котра найменше пропустила.