Скачать бесплатные шаблоны Joomla
Понеділок, 16 вересня 2019 18:52

У Галичі відбулося спортивне свято

14-15 вересня 2019 року на стадіоні «Колос» в м. Галич відбулось свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту.

Його програмою було передбачено проведення змагань з міні-футболу і волейболу серед команд ДЮСШ відділу освіти районної державної адміністрації та показових виступів юних спортсменів відділення «Таеквондо» ДЮСШ «Колос».

Зі святом всіх присутніх – тренерів та спортсменів – привітали начальник відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Френдій та директор ВФСТ «Колос» Іван Бабій.

Видовищними були показові виступи юних спортсменів відділення «Таеквондо» ДЮСШ «Колос». Разом із тренером – Марком Бойчуком – володарем золотої медалі у номінації «Кікбоксинг» міжнародних спортивних змагань, які відбулися у м. Загребі (Хорватія), вони продемонстрували свої навички та вміння на майданчику в показових виступах.

Найбільш азартними були товариські зустрічі з міні-футболу. Гарячі баталії проходили й у змаганнях з волейболу.

Переможці та учасники змагань були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками від відділу молоді та спорту районної державної адміністрації.

 

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1071 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x