Понеділок, 03 лютого 2020 16:00

Галичани вибороли перші місця в «Cool Games»

Галичани посіли призові місця в перших обласний фінальних змаганнях всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів "Cool Games".

За підсумками напруженої та безкомпромісної боротьби визначилися переможці та призери обласних фінальних змагань "Cool Games" 2019-2020 років, серед котрих команди Галицького району вибороли два перших місця і одне третє.

Перший віковий дивізіон ( 2009-2010 р. н.)

І місце - команда Верхнянської об‘єднаної територіальної громади;
ІІ місце- команда міста Калуш;
ІІІ місце - команда Галицького району та команда міста Івано-Франківська.

Другий дивізіон ( 2006 -2008 р.н.)

І місце- команда Галицького району;
ІІ місце -команда Яблунівської об‘єднаної територвальної громади;
ІІІ місця -команда Верхнянської об‘єднаної територіальної громади та команда міста Івано-Франківська.

Третій дивізіон ( 2003-2005 р.н.)

І місце - команда Галицького району;
ІІ місце -команда міста Івано-Франківська;
ІІІ місце- команда міста Калуша та команда Яблунівської об‘єднаної територіальної громади

Вболівав за команду під час змагань і батько капітана однієї з команд, котрі посіли перше місце, Ліни Мельничук, депутат Галицької районної ради Олег Мельничук. Він неймовірно задоволений результатом, який показали галичани, а також вважає, що такі змаганні є досить актуальними для молоді: "Вони виховують командний дух, покращують лідерські навички, а також готують дітей до різних життєвих ситуацій, коли є і перемоги, і поразки. Я обов’язково поїду на на фінал всеукраїнських змагань "Cool Games", який проходитиме в столиці країни 20-23 лютого та всіляко підтримуватиму розвиток спорту в районі".

Ми ж бажаємо учасникам тільки перемоги і висловлюємо вдячність тренерам, завдяки котрим діти демонструють успішні показники.