http://nachodki.ru/
Вівторок, 30 червня 2020 09:03

Карпати-Енергетик припиняють участь в обласному чемпіонаті

Команда "Карпати-Енергетик" має намір підвищитися в класі, отримавши професійний статус. У зв’язку із участю ФК "Карпати-Енергетик" Галич у чемпіонаті України серед аматорських команд та враховуючи вимоги процедури атестації з метою участі в чемпіонаті серед команд Другої ліги ПФЛ України в сезоні 2020-2021 років, галичани змушені припинити участь в обласному чемпіонаті.

Виконавчий комітет Івано-Франківської обласної асоціації футболу, засідання якого відбулося на минулому тижні прийняло рішення виключити ФК "Карпати-Енергетик" Галич з числа учасників обласних змагань з футболу (чемпіонат та розіграш Кубка області сезону 2019-2020 років), не застосовуючи при цьому дисциплінарних санкцій в частині грошових обов’язкових внесків. З таким проханням керівництво клубу звернулося листом, маючи намір завершити сезон в Аматорському чемпіонаті України та пройти атестацію для участі в професійних всеукраїнських змаганнях вже в наступному сезоні.

Також виконком прийняв рішення не застосовувати дисциплінарні санкції в частині грошових обов’язкових внесків за неявку на матч чемпіонату, першості, розіграшу Кубка та Суперкубку області з футболу.

Щодо участі галичан в Аматорському чемпіонаті України, то команді в цьому турнірі залишилося провести лише три матчі:

4 липня Карпати-Енергетик - Агрон (Тернопільська обл)

12 липня Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) – Карпати-Енергетик

19 липня Карпати-Енергетик – Вотранс (Луцьк)

Нагадаємо, що в чемпіонаті області (перша ліга) наразі галичани посідають друге місце, поступаючись лідеру коломийському "Покуттю" лише одним очком.

Джерело: sport.if.ua/football

Прочитано 375 раз

Останні новини

У Галичі відкрили анотаційну дошку Ангелині Корчинській

Історію міст творять особистості. Завдяки їхній праці міста розвиваються або занепадають, стають… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x