http://nachodki.ru/
Вівторок, 30 червня 2020 09:03

Карпати-Енергетик припиняють участь в обласному чемпіонаті

Команда "Карпати-Енергетик" має намір підвищитися в класі, отримавши професійний статус. У зв’язку із участю ФК "Карпати-Енергетик" Галич у чемпіонаті України серед аматорських команд та враховуючи вимоги процедури атестації з метою участі в чемпіонаті серед команд Другої ліги ПФЛ України в сезоні 2020-2021 років, галичани змушені припинити участь в обласному чемпіонаті.

Виконавчий комітет Івано-Франківської обласної асоціації футболу, засідання якого відбулося на минулому тижні прийняло рішення виключити ФК "Карпати-Енергетик" Галич з числа учасників обласних змагань з футболу (чемпіонат та розіграш Кубка області сезону 2019-2020 років), не застосовуючи при цьому дисциплінарних санкцій в частині грошових обов’язкових внесків. З таким проханням керівництво клубу звернулося листом, маючи намір завершити сезон в Аматорському чемпіонаті України та пройти атестацію для участі в професійних всеукраїнських змаганнях вже в наступному сезоні.

Також виконком прийняв рішення не застосовувати дисциплінарні санкції в частині грошових обов’язкових внесків за неявку на матч чемпіонату, першості, розіграшу Кубка та Суперкубку області з футболу.

Щодо участі галичан в Аматорському чемпіонаті України, то команді в цьому турнірі залишилося провести лише три матчі:

4 липня Карпати-Енергетик - Агрон (Тернопільська обл)

12 липня Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) – Карпати-Енергетик

19 липня Карпати-Енергетик – Вотранс (Луцьк)

Нагадаємо, що в чемпіонаті області (перша ліга) наразі галичани посідають друге місце, поступаючись лідеру коломийському "Покуттю" лише одним очком.

Джерело: sport.if.ua/football

Прочитано 638 раз

Останні новини

В місті Галич трапилась ДТП

На автошляху Н-09 в місті Галич трапилася дорожня пригода  Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x