Середа, 22 вересня 2021 12:43

Марко Бойчук перемагав на міжнародних змаганнях

З 16-19 вересня 2021 року в Будапешті, Угорщина, проходили міжнародні змагання з Кікбоксингу ВАКО "Кубок світу" "World Kickboxing Series Hungarian Kickboxing World Cup 2021", де приймали участь 3055 учасників, 282 клуби із 47 країн світу.

Участь в змаганнях взяв і відомий галичанам тренер з теаквандо, уродженець села Залуква Марков Бойчук. Він увійшов до складу збірної України та представляв свій клуб "Solovey Team" та ДЮСШ Галицької міської ради.
Як відмітив Марко Бойчук у своєму дописі в соцмережі"Загалом я провів більше 10 поєдинків та здобув дві срібні і одну бронзову медалі, нагороду в особистому та командних розділах та виконав норматив Майстра Спорту України Міжнародного Класу.
Хочу подякувати, в першу чергу, моєму тренеру Солов'ю Олегу Ярославовичу за його віддачу та віру в мене, також Спортклубу SportLine та тренеру Павлу Бойчуку за ідеальну загальну фізичну підготовку!
Дякую міському голові Кантору Олегу Михайловичу за надання матеріальної допомоги і сприяння у відрядженні на ці змагання".

Що ж вітаємо нашого земляка з досягненнями на міжнародних змаганнях та висловлюємо щиру вдячність, що прославляє наш рідний край своїми здобутками на світовій арені.

Прочитано 288 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x