Цими вихідними, 10 травня, Івано-Франківськ приймав фінальні ігри обласного чемпіонату «Дитяча ліга» з волейболу. Це був справжній іспит на витривалість та характер для юних спортсменок 2012 року народження.
Шлях до п’єдесталу був непростим: серед 16 найсильніших команд області юні галичанки впевнено увійшли до вісімки кращих. У напруженій боротьбі в підгрупі наші дівчата здобули перемогу над суперницями з Тлумача. І хоча у півфіналі доля звела їх із потужною командою Косівщини, де наші вихованки поступилися, вони не опустили рук.
Справжній характер команда показала у вирішальній грі за третє місце. У поєдинку зі спортсменками зі Снятина галичанки не залишили жодного шансу суперницям, завершивши матч із переможним рахунком 2:0!
Сьогоднішня «бронза» - результат спільних зусиль, щоденних тренувань та віри у власні сили.

Щирі вітання нашим юним волейболісткам та їхній наставниці – Олександрі Мандражеєві. Дякуємо за гідне представлення рідного Галича! Пишаємося вами і бажаємо лише золотих вершин у майбутньому!
Особлива шана та безмежна вдячність Збройним Силам України! Адже завдяки мужності наших воїнів українська дітвора має можливість тренуватися, змагатися та відчувати радість спортивних перемог під українським небом.
Джерело: Галицька міська рада




