Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
П'ятниця, 30 вересня 2016 17:55

ФК«Гал-Вапно» перемагає ФК«Карпати» та виходить до 1/4 кубка областi

Галичани на початку сутички захопили iнiціативу в матчi i вже на перших хвилинах почали виникати моменти бiля ворiт голкiпера коломиян Кисилицi. Один з таких моментів призвів до гола. Олег Веприк виконав iдеальну подачу з кутового, на яку вiдгукнувся наш форвард Роман Барчук, чим і вiдкрили рахунок у матчi.

Галичани продовжували атакувати. Юрiй Вовчук, пiсля флангового проходу в штрафному майданчику суперника, зробив прострiл, який відчув Роман Третяк. Така комбінація принесла футболістам ФК «Гал-Вано» переможний гол.

2-0 - так закiнчився перший тайм.

У другій половині гри коломияни спромоглися лише на один гол. Варто відмітити, що ця половина зустрiчi проходила дуже напружено, тим паче арбiтер матчу припускався грубих помилок, що призвело до конфлiкту мiж суперниками як на полi, так і за його межами. Протягом матчу неодноразово органам правопорядку доводилось заспокоювати лавку коломийських запасних та їхнів фанiв через грубi висловлювання в сторону галичан. На жаль, факт того, що Коломия носить назву культурного центру Прикарпаття, її футболісти та тренер не підтвердили.

Ми ж щиро вiтаємо всiх галичан з заслуженою перемогою та чекаємо на вашу підтримку, разом йдемо до перемог.

О.F.

Прочитано 1380 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x