Бесплатные шаблоны Joomla
Вівторок, 11 жовтня 2016 08:58

Поразка на домашньому полі

Здавалося пiсля впевненої перемоги галичан у Тлумачi з мiсцевим "Приднiстровꞌям" 4-0, яку принесли Юрiй Вовчук на 15 хв., Ярослав Кицика на 26 хв., Ярослав Конкольняк на 67 хв. та Роман Барчук на 90 хв., вже нiчого не повинно було нашим заважати  вдома обiграти «середнячка» чемпiоната областi ФК "Турка".

Але, чи то футбольна фортуна вiдвернулась вiд галичан, чи то вони самi виннi, але ця гра принесла нашим поразку. Отже, на стадiоні «Колос», м. Галич о 15.00 розпочалася гра. З перших хвилин вапнярi почали атакувати ворота суперникiв, здебiльшого контролюючи мꞌяч. Супер моменти були у Барчука, Веприка та Конкольняка. Але, якимось дивом мꞌяч то попадав у голкiпера, то повз ворота.«Турка», натомість, вибрала оборонну тактику i тільки захищалась, зрiдка вибiгаючи в контратаку. Нічиєю закiнчився перший тайм.

Друга половина гри розпочалася за переваги галичан. Але «круглий» не хотiв летіти у ворота суперника. Один з найактивнiших футболістів у складi «Гал-Вапно» Юрiй Вовчук взяв гру на себе і вийшов вiч-на-віч з голкiпером. Обвiйшовши його, спрямував мꞌяч в порожнi ворота i вже, начебто, нiчого не могло завадити вапнярам вiдкрити рахунок у матчi, якби не партнер по командi Роман Третяк. Він перед самою лінією занiс мꞌяч у ворота, будучи у положенні поза грою. Звичайно, що арбiтри пiсля цього були змушенi вiдмiнити взяття ворiт.

Галичани продовжували атакувати, кинувши великi сили вперед, чим i скористався суперник. Під час чергової атаки вапняр Назара Данiва невдало обіграв мꞌяч, вiддав його суперникам, якi побiгли в контратаку та забили свій єдиний, але, на жаль, переможний гол. Захисники та голкiпер були без сил щось заподiяти футболісту з ФК «Турка» Валентину Маковiйчуку на 79 хвилинi матчу!

Не можемо судити, як би закінчився матч, якби не сталося декількох прикрих помилок вапнярів, чи можливо то вiдбилась вiдсутнiсть на полі Ярослава Кицьки, або та ж неготовнiсть Назара Данiва, чи спрацювало недооцінювання сил суперника – врешті-решт це гра! Та, попри все, ФК «Гал-Вапно» готується до наступних матчiв, одним з яких буде кубкове протистояння в рамках 1/4 кубка областi 20 жовтня в мiстi Галич з Iвано- Франківським "Тепловик ДЮСШ-3".

O.F.

Прочитано 1202 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x