Интернет-магазин nachodki.ru
Четвер, 20 жовтня 2016 11:25

У Галичі відкриють мототрек

Громадська організація спортивний клуб «Максим» звернулася до міської влади з клопотанням виділити земельну ділянку для облаштування мототреку для проведення тренувань і змагань мотогонщиків в урочищі «Залісєнє» що на Галич-Горі.

Після виїзду постійної депутатської комісії із земельних питань на місце було вирішено, що дана територія прекрасно підходить для такого виду спорту, а тому рекомендували депутатам підтримати ініціативу спортсменів.

Земельна ділянка знаходиться на достатній відстані від житлових масивів та не потребує особливих змін ландшафту. Адже даний вид спорту не передбачує якогось будівництва тощо. Галицьким спортсменам достатньо буде прогорнути маршрути. 

Варто відмітити, що таке явище як мотоспорт інтенсивно розвивається в Україні, і такі тренувальні треки вже є у навколишніх районних центрах. А члени ГО «Максим», займаючись мотоспортом, вважають, що даний вид спорту має розвиватися і в нашому місті. 

 

Прочитано 3341 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x