П'ятниця, 25 серпня 2017 22:36

У Галичі проходили показові виступи на мототреку

З нагоди святкування 26-х роковин Дня Незалежності Україні в Галичі проходили показові виступи на мототреку.

На трасу виїхали спортсмени з різних міст України, а саме: дворазовий чемпіон України серед професіоналів Крук Олег та кандидат в майстри спорту Шумелда Андрій з міста Львів, чемпіон України серед аматорів Кільчицький Любомир, чемпіон України серед юніорів Лобур Вадим, багаторазовий переможець етапів західного регіону з мотокросу серед аматорів Тхорик Володимир та майстер спорту і багаторазовий чемпіон України в різних категоріях, чемпіон Радянського Союзу Заводецький Володимир, кандидат в майстри спорту Вовкович Тарас, ветеран мотокросу Андрій Романчук з Івано-Франківська, майстер спорту з мотокросу, дев'ятиразовий чемпіон західного регіону, дворазовий чемпіон України Журавльов Леонід з м. Бурштин, Якубишин Олег та Петрушенко Роман з м. Галич, а також декілька аматорів-любителів.

На покази приїхало чимало галичан як молодого, так і старшого покоління, які протягом декількох годин з захватом та переповненням адреналіну спостерігали, як спортсмени демонструють свої уміння. З захопленням споглядали за сумішшю швидкості, небезпеки та професіоналізму і наші гості міста з м. Радеберг. Офіціоз офіціозом, а тут таки видовищний спорт і зовсім інші емоції. Делегати познайомилися з організаторами мототреку, ділилися враженнями від побаченого, після чого продовжили оглядини галицького краю.

Прочитано 1613 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x