Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.
Понеділок, 30 жовтня 2017 11:27

У Бурштині відбулись зональні змагання з техніки пішохідного туризму

28-29 жовтня 2017 року в м. Бурштин були проведені зональні змагання з техніки пішохідного туризму серед гуртківців позашкільних навчальних закладів Галицького та Рогатинського районів.

Захід проводився Галицькою філією Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за сприяння керівництва Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету. В урочистому відкритті змагань взяли участь завідувач Галицької філії ОДЦТКУМ Зіновій Любінець та заступник директора з виховної роботи Бурштинського торговельно-економічного коледжу Ольга Голишівська.

У змаганнях взяли участь 6 команд (30 чол.): від Бурштинського торговельно-економічного коледжу, Рогатинської СЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземної мови, Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст., Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., Жалиборівського НВК та Бабухівського НВК.

У перший день змагань, після представлення команд, юнаки і дівчата випробовували себе на дистанції "Особиста смуга перешкод", під час якої переможці визначилися в наступній послідовності. Перше місце серед юнаків посів Мельник Максим з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., на другому місці - Зіновій Лопацький з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., на третій позиції - Леонід Бажора з Бурштинського торговельно-економічного коледжу. Серед дівчат найкращі результати показали представниці команди "Тигрус" з Бабухівського НВК Вікторія Пришляк та Братусь Марта, котрі посіли перше та третє місця відповідно, на другому місці опинилася Тетяна Михайлишин з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст.

На другий день команди долали дистанцію "Командна смуга перешкод". Першу сходинку посіла команда Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце - у команди "Тигрус" Бабухівського НВК, третій результат показала команда від Бурштинського торговельно-економічного коледжу.

На закритті змагань був присутній директор Бурштинського торговельно-економічного коледжу Козак Андрій Романович, який взяв участь у нагороджені учасників грамотами галицької філії Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Василь Возняк

Прочитано 1354 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x