Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla
Четвер, 30 листопада 2017 16:06

"Безпечне місто" стало реальністю

Нарешті проект "Безпечне місто", який став одним з переможців в конкурсі міні-грантів від АМЕР "Громада своїми руками", теж реалізовано.

Ідея цього проекту виникла, за словами ініціаторів Ольги Гургули та Аріни Сивак, не так з бажання придумати хороший проект для міста, як з реальної необхідності у зв’язку зі збільшенням крадіжок у місті.

Отож, при формуванні бюджету на 2017-й рік було сформовано програму "Безпечне місто", котра шляхом встановлення камер відеоспостереження у центрі міста мала захистити його від рук вандалів.

Тому, коли минулої зими зі старого мосту поступово крали лампочки з новорічних гірлянд, зародилася думка про встановлення відеоспостереження і в цьому районі Галича. Тож, який писати проект під грант в ініціаторів проекту суперечок не викликало - захистити Алею Небесної Сотні та австрійський міст.

Реалізувати ідею допомогли, звичайно, не тільки виграні кошти від ДТЕК (42700 грн) та співфінансування від міського бюджету (12340 грн). Адже, одна справа вигадати проект, а зовсім інша - порахувати та втілити у життя речі, з якими ніколи не мали справи. За консультаціями проектанти звернулися у фірму "Пленет", яка стала в результаті й виконавцем як гранту, так і програми від міста. Директор фірми Андрій Лупійчук і сам неабияк зацікавився проектом, адже ситуація зі злочинністю невтішна, і, як депутат районної ради, вніс пропозицію до райради виділити додатково кошти на розширення проекту. В результаті ми маємо аж вісім камер: три завдяки виграному гранту, три згідно програми, одну від фірми "Пленет" та ще одну від поліції. У тому разі, якщо райрада підтримає ініціативу депутата, то територія охоплення неабияк збільшиться.

До речі, дізнавшись, що проект стає реальністю, свій коментар дав і в. о. заступника начальника капітан поліції Галицького ВП ГУНП в області Ігор Полив’яний: "Завдяки такому проекту стало можливе оперативне розкриття кримінальних та адміністративних правопорушень, а також посилився контроль за оперативною обстановкою в місті. Тепер виявити осіб, які вчинили злочин або тільки планують, стане набагато легше."

Наразі ведуться останні роботи зі встановлення власне камер, усі інші монтажні та паперові питання узгоджено. Після підключення електроенергії місто Галич нарешті буде під наглядом або, як кажуть організатори проекту, безпечним та комфортним містом.

Прочитано 1761 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x