Середа, 13 грудня 2017 11:31

Тепловізор на передову

Галичани долучилися до збору коштів для придбання тепловізора, необхідного нашим захисникам у 10-тій окремій штурмовій бригаді восьмого батальйону.

Війна триває і, попри багато сумних звісток, пов’язаних з нею, тішить те, що люди прокидаються і виявляють бажання вносити свою частку у перемогу.

Зробити новорічний подарунок на передову вирішила галичанка Оксана Сегін. Про те, що хлопці потребують тепловізор, галичанка дізналася від знайомої волонтерки, котра опікується 10-ю окремою штурмовою бригадою. Своєю ідеєю вона поділилася з галицькими волонтерами, котрі підтримали її ініціативу. Відтак всього за декілька днів Оксані вдалося зібрати понад 7000 гривень.

Усі, хто хоче долучитися до збору коштів на подарунок для наших військових, можуть зв'язатися з волонтерами з громадської організації "Галич Майдан" або перерахувавши кошти на карту: 5168742601856978 Оксана Сегін.

Допоможіть нашим захисникам, завдяки яким ми маємо змогу в безпеці та спокої жити та готуватися до прийдешніх різдвяних свят!

Прочитано 708 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар