Скачать бесплатные шаблоны Joomla
Понеділок, 04 квітня 2016 15:28

Волонтери продовжують працювати

Вже третій рік поспіль, не опускаючи рук, волонтери невтомно працюють на допомогу фронту.  Іноді виникає враження, що люди більш байдужі, через важку економічну ситуацію в країні вже й нема ресурсів, звідки збирати. Та це не так. Цього тижня ми мали змогу у цьому переконатися.

Галицька громада невтомна. Так, на Різдво хлопцям зібрали велику кількість продуктів, домашньої випічки. А минулого тижня галичани знову показали свою самовідданість і жертовність. Громада Галича, Коростовичів, Дем’янова, Більшівців,  Крилоса, Бурштина, Угринова, Івано-Франківська, Тенетників, Дзвиняча (Богородчанський район), Єзуполя (Тисменицький район) зібрали величезну кількість овочів, домашньої консервації, крупів, смачної домашньої випічки, м’ясних виробів, вареників, ліків, вітамінів, кави, цигарок та ін.  Також від небайдужих людей було зібрано близько 1000 мішків для будівництва укріплень.

Постійно підтримує бійців і наша діаспора. Хлопці отримали передачі з-за кордону - гумові чоботи від благодійника з Ірландії, мацу з Німеччини, розгрузку, шкарпетки, печиво, лимони з Іспанії від Армія-SOS (Іспанія). Велика допомога швейній майстерні 5 батальйону надійшла від п. Лесі Гринишак з Манчестера (Англія).
Також надійшло більше 1000 грн грошових пожертв.

Волонтери івано-франківського осередку НР "ДІЯ" дякують усім небайдужим за підтримку і швидку організацію. Зібрану допомогу вже доставили нашим добровольцям, бійцям Української Добровольчої Армії.

Тішить, що є так багато небайдужих людей, котрі і надалі готові підтримувати наших захисників.

Наступну передачу на Cхід волонтери планують перед Великоднем.

 

Прочитано 1052 раз
Більше у цій категорії: « Паркові руїни Молитовна підтримка »

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x