http://nachodki.ru/
Середа, 14 лютого 2018 17:28

Іван Кузь потребує допомоги для продовження лікування

Нещодавно ми підняли проблему забруднення нашого краю. Ми всі усвідомлюємо, що вона стосується кожного, адже нікому з нас невідомо, що буде завтра і як вплине все це на здоров’я наших дітей.

Звісно, коли це тимчасові захворювання, то, відлежавшись день-два чи тиждень, ми знову живемо повноцінним життям. А що, коли хвороба не тимчасова?

Переглядаючи сьогодні новини в соцмережі фейсбук знову натрапила на повідомлення від людини, котра живе саме з такою проблемою. Мабуть немає галичан, котрі б байдуже відносились до проблеми, що виникла у сім’ї галицького священика о. Іоана Кузя. Вже не перший рік його син змагається з важкою хворобою і потребує постійного дороговартісного лікування.

"Відкрив сьогодні пошту, а там лист із клініки з призначенням наступного курсу лікування і попереднім рахунком на 9000 ЄВРО! Нам знову потрібна Ваша допомога! Для продовження лікування хворого сина Кузь Івана Івановича діагноз: "Неспецифічний виразковий коліт, тотальний", в Німецькій клініці UKSH, міста Кіль, до червня необхідно зібрати 9 тисяч євро. Ваша молитва, добре слово, поширення цього прохання, кожна гривня допомоги - є великою підтримкою у боротьбі з хворобою сина ! Як завжди молюся за усіх благодійників! Для допомоги коштами: перекази у гривнях картка Приватбанку 4731 2171 1239 9298 Кузь Іван Михайлович, батько."

Галичани ніколи не залишались осторонь та завжди відгукувались на прохання про допомогу. Тож, прийшов час знову згуртуватись та підтримати один одного у скрутну хвилину!

Прочитано 1476 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x