Середа, 21 березня 2018 10:21

Допомогу постраждалим лелекам надають у Галичі

Центр реабілітації диких тварин Галицького НПП, спільно з громадською екологічною організацією "Еко-Галич", готовий прийняти на лікування та реабілітацію лелек, що постраждали від погодних умов!

Телефон контактної особи: 097 674-64-04.

Якщо є можливість та бажання допомогти фінансово на першочергові потреби (пальне та лікування), то кошти можна перевести на картковий рахунок організації у Приватбанку: 5169330510945113.

У свою чергу у Міністерстві екології зазначають:

"Несподіване повернення зими шокувало не тільки нас з вами, але й птахів, зокрема лелек, які повернулися з вирію в розпал морозів і снігопадів. Бажання допомогти птахам є похвальним, але треба знати декілька правил.

Тим, хто хоче допомогти пернатим пережити складний час, екологи радять не підходити близько до птахів, щоб не злякати їх і не завдавати додаткового стресу. Лелеки цілком здатні пережити кілька днів морозів. Головне – це наявність їжі.

Очистьте від снігу невелику ділянку на невеликому віддаленні від птахів. На цьому місці можна викласти підготовлене сіно та солому. Це і буде місце для підгодівлі.

Треба пам’ятати, що лелеки ковтають їжу цілком. Тому велику рибу слід порізати на дрібні шматки. Наприклад, кілограмовий карась це для лелеки вже занадто. Можна давати птахам і м’ясні відходи – курячі шийки.

Але якщо птахи зовсім ослаблені і вже не реагують на рухи людей, то їх потрібно забрати, відігріти і тимчасово розмістити в хлівах або інших господарських будівлях разом із домашніми тваринами.

Та пам’ятайте: надаючи допомогу, головне – це не нашкодити. Бережіть природні багатства України!"

Також при допомозі птахам не слід виготовляти годівниці.

Не довіряйте непрофесіоналам та не перераховуйте на їхні рахунки кошти!

Прочитано 950 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар