Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru
Середа, 21 березня 2018 10:21

Допомогу постраждалим лелекам надають у Галичі

Центр реабілітації диких тварин Галицького НПП, спільно з громадською екологічною організацією "Еко-Галич", готовий прийняти на лікування та реабілітацію лелек, що постраждали від погодних умов!

Телефон контактної особи: 097 674-64-04.

Якщо є можливість та бажання допомогти фінансово на першочергові потреби (пальне та лікування), то кошти можна перевести на картковий рахунок організації у Приватбанку: 5169330510945113.

У свою чергу у Міністерстві екології зазначають:

"Несподіване повернення зими шокувало не тільки нас з вами, але й птахів, зокрема лелек, які повернулися з вирію в розпал морозів і снігопадів. Бажання допомогти птахам є похвальним, але треба знати декілька правил.

Тим, хто хоче допомогти пернатим пережити складний час, екологи радять не підходити близько до птахів, щоб не злякати їх і не завдавати додаткового стресу. Лелеки цілком здатні пережити кілька днів морозів. Головне – це наявність їжі.

Очистьте від снігу невелику ділянку на невеликому віддаленні від птахів. На цьому місці можна викласти підготовлене сіно та солому. Це і буде місце для підгодівлі.

Треба пам’ятати, що лелеки ковтають їжу цілком. Тому велику рибу слід порізати на дрібні шматки. Наприклад, кілограмовий карась це для лелеки вже занадто. Можна давати птахам і м’ясні відходи – курячі шийки.

Але якщо птахи зовсім ослаблені і вже не реагують на рухи людей, то їх потрібно забрати, відігріти і тимчасово розмістити в хлівах або інших господарських будівлях разом із домашніми тваринами.

Та пам’ятайте: надаючи допомогу, головне – це не нашкодити. Бережіть природні багатства України!"

Також при допомозі птахам не слід виготовляти годівниці.

Не довіряйте непрофесіоналам та не перераховуйте на їхні рахунки кошти!

Прочитано 1255 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x