Бесплатные шаблоны Joomla
П'ятниця, 01 січня 2016 23:04

Різдвяні подарунки родинам бійців

Напередодні дня Святого Миколая та різдвяних свят усі діти очікують на маленькі дива, подарунки, святкування у родинному колі. Найважче очікувати свят сім’ям наших бійців, котрі загинули, поранені чи перебувають на лінії фронту. Війна внесла свої корективи в повсякденне життя і часто найрадісніші колись моменти проходять із сумом за втраченими чоловіками, синами, батьками, страхом та переживаннями за життя тих, хто захищає нашу землю зараз на Сході чи лікується після важких поранень.

Щоб хоч трошки підтримати сім’ї в цей нелегкий час, галицькі волонтери зібрали допомогу родинам бійців. Багато необхідних речей, солодощі, фрукти, іграшки знайшли своїх власників. Причому не лише в нашому районі, а й по цілій країні. Чималі пакунки відправились у Маріуполь Донецької області, у Дніпропетровську, Львівську області, у Калуш, Коломию, Рогатин, Тлумач, Івано-Франківськ. В першу чергу намагались підтримати сім’ї загиблих. Звісно, що їхню втрату вже нічого не зможе компенсувати. Та можливість викликати радісні посмішки у дітей, котрі з азартом перебирають подарунки – що може бути кращим у цей передсвятковий час. До збору речей приєдналось багато людей. Це і представники нашої діаспори в Італії (особливо з Риму і Мілану), з Австрії та Німеччини, і місцеві жителі.

Основним організатором акції була волонтер Наталя Медвідь. Хоча на сьогодні це не можна назвати акцією, оскільки допомогу волонтери надають на постійній основі усім потребуючим. На сьогодні у них є вже чималий список діток бійців, котрий постійно поповнюється. Окрім цього волонтери збирають і відправляють допомогу на Схід, у госпіталі, підтримують дитячі будинки та будинок людей похилого віку у Більшівцях, сім’ї біженців, допомагають реабілітації пораненим. Найважчим у своїй роботі волонтери вважають постійний облік та звітність перед благодійниками. Це займає багато часу, але є необхідним для подальшої співпраці. Велике спасибі волонтерам, нашій діаспорі, усім небайдужим, хто долучається до такої благодійної справи! В нашій єдності – сила і перемога!

Прочитано 1109 раз
Більше у цій категорії: Байдужість вбиває не гірше кулі!!! »

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x