Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla
Четвер, 12 квітня 2018 01:19

Галицькі волонтери відправили на схід великодні подарунки

Напередодні Великодня галицькі волонтери почали збирати подарунки нашим захисникам, щоб хоч трошки прикрасити свята нашим захисникам на сході.

До збору необхідного долучилися учні навчальних закладів, підприємці, мешканці населених пунктів району, а також представники влади.

«Сьогодні так Бог покерував нашим життям, що ми маємо змогу долучитися до перемоги, яка я вірю, буде. - зазначив отець-декан Ігор Броновський, після того як освятив пасочки, які мали відправляти на схід. - Сьогодні ми передаємо частинку свого Галича, частинку свого серця тим воїнам, які захищають нашу державу. Ми дуже добре розуміємо, що ми в набагато кращих умовах. Ми маємо можливість святкувати, ми маємо можливість молитися – і це все завдяки їм.»

Благословляючи волонтерів Михайла Вітовського та Геннадія Гущука у дорогу священик попросив, щоб разом із допомогою вони передали воїнам, що їх люблять та за них моляться: «Ми їх благословляємо і передаємо частинку нашої любові, нашого серця, щоб вони були твердо переконані і вірили в те, що ми з ними.»

Ввечері того ж дня волонтери вирушили у дорогу, наступні кілька днів доставляючи великодні подарунки у місця, де несуть службу наші земляки (Щастя, Попасна, Торецьк, Світличне).

Прочитано 1531 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x