Шаблоны Joomla здесь
Середа, 18 квітня 2018 15:20

Великодні подарунки для вояків УДА

Не зважаючи на те, що війна в Україні перетнула позначку чотири роки, волонтери продовжують підтримувати наших воїнів. Особливо вони потребують нашої підтримки під час великих свят, коли україніці збираються родинним колом, а воїни виконують свій обов’язок на фронті.

Для цього волонтерами Української Добровольчої Армії напередодні великодніх свят проводилася масштабна акція "Великодній кошик добровольцю", реалізувати яку вдалося завдяки щирості та щедрості громад Прикарпаття.

Днями волонтери повернулися додому та від імені вояків Української Добровольчої Армії висловлюють щиру вдячність усім благочинцям, організаторам зборів та волонтерам, які долучились до благодійної акції. Акція тривала всього 10 днів, але зібрано було так багато всього, що відправляти довелось в три етапи. Дуже приємно, що охочих підтримати добровольців не меншає.

Галичани також активно долучились до цієї доброї справи. Збірка проводилась церковними громадами м. Галич - парафії Різдва Христового УГКЦ та парафії святого рівноапостольного князя Володимира УАПЦ, Церковній громаді смт Більшівці і Слобідка Більшівецька, с. Задністрянськ, с. Коростовичі. Також пожертви внесли підприємці, колектив Галицького УЕГГ, ТзОВ "Даноша".

Волонтери зазначають: "Надійний тил - запорука перемоги! Ваша підтримка і допомога надихають бійців на рішучу боротьбу до повної перемоги над ворогом, надають сил та віри у єдність української нації!"

Прочитано 734 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x