Расширения Joomla 3
П'ятниця, 28 грудня 2018 16:55

Понад дві тонни допомоги передали галицькі волонтери захисникам

Напередодні зимових свят галицькі волонтери Михайло Вітовський та Геннадій Гущук у черговий раз вирушили на Схід України, щоб передати нашим воїнам особливий різдвяний дух та порадувати домашніми смаколиками.

Здолавши сотні кілометрів засніжених доріг, волонтери дісталися місця дислокації 10- ї окремої гірсько-штурмової бригади, де несуть службу в зоні бойових дій наші земляки.

Понад дві тонни допомоги від вдячних мешканців району передали Михайло та Геннадій українським захисникам. Це і теплі речі, і засоби гігієни, і домашні закрутки, п’ятдесят літрів голубців, стільки ж вареників, 25 літрів вінегрету, а також такі необхідні в холодну пору генератор та бензопили.

Особливо тепла зустріч у Михайла Вітовського відбулася з бойовим побратимом по афганській війні Василем Дільним з Дем’янова. На переконання ветеранів, їхня війна ще не закінчилася. І кожен допомагає військовим, хто чим може – чи передаючи свій бойовий досвід молодим, чи займаючись волонтерською діяльністю. «Афганці» впевнені, що війна невдовзі закінчиться й Україна стане процвітаючою державою – і вони для цього роблять свій посильний внесок.

А здійснити волонтерську поїздку вдалося за сприяння голови райдержадміністрації Миколи Поповича, міського голови м. Галича Ореста Трачика, відділу освіти райдержадміністрації (начальник Іван Матейко), працівників територіального центру надання соціальних послуг (керівник Іван Білик), депутата обласної ради Володимира Магаля, приватного підприємця Дмитра Горчака, агрохолдингу «МРІЯ» (Іван Андрусяк), ТзОВ «Гудвеллі Україна» (керівник Брокоп Крістін Якобсен), сільських громад сіл Тумир (голова Василь Саранчук) та Мединя (голова Василь Стус), Надії Петраш та інших небайдужих галичан.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 884 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x