Середа, 06 лютого 2019 16:51

Галицька родина отримала допомогу

Минулого тижня адмінам  "Галич давній сучасний" разом із представниками Галицького РЦСССДМ випала нагода відвідати та передати волонтерську допомогу малозабезпеченій родині, в якій нещодавно народився хлопчик.

Отож, 1 лютого 2019 року працівники Галицького РЦСССДМ вкотре відвідали сім’ю, яка перебуває у складних життєвих обставинах та знаходиться під соціальним супроводом. Під час візиту працівники обстежили умови проживання та провели роз’яснювальну бесіду з матір’ю щодо раціонального використання одноразової допомоги при народженні дитини.

 

Завдяки волонтерам групи «Добро починається з тебе» та ГО «Галич давній сучасний» родині надано благодійну допомогу (візок, памперси, іграшки, одяг та продукти харчування).

Висловлюємо щиру вдячність людям, котрі не залишились осторонь та допомогли зібрати необхідні речі. Також хочеться відзначити соціальних працівників, котрі щодня виконують нелегку та не завжди приємну працю, а, прагнучи допомогти своїм підопічним, часто виходять за рамки своїх офіційних обов’язків. 

 

 

Прочитано 2156 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар