Четвер, 07 березня 2019 12:19

Галицький УКРОП навчить школярів катись на лижах

Вже не перший рік першокласники з Галицького, Рогатинського та Калушського районів їздять в туристичний комплекс «Буковель» за програмою депутата Верховної Ради України Віктора Шевченка та за підтримки благодійного фонду кандидата в президенти Олександра Шевченка.

Завдяки їй протягом чотирьох років першокласники мають можливість абсолютно безкоштовно повчитися в інструкторів майстерності катання на лижах. Адже зацікавити дітей спортом та створити для цього умови – основна мета даної програми.

Поталанило і першокласникам Галицького ліцею ім. Ярослава Осмомисла, котрим сьогодні вручили подарункові сертифікати довірена особа кандидата в президенти Олександра Шевченка Володимир Олійник, помічник народного депутата Віктора Шевченка Олександр Візінський та депутат Галицької міської ради Аріна Сивак.

Відтак, зовсім скоро, 17 березня, 40 першокласників з Галича матимуть змогу не тільки насолодитися чистим гірським повітрям та краєвидами, а й отримають усе необхідне спорядження, після чого на них чекає веселе та пізнавальне відкриття лижного виду спорту та незабутні враження. Надіємося, що катання на лижах стане одним з найулюбленіших видів спорту цих діток і взимку в листах до Святого Миколая лижі замінять гаджети.

Прочитано 528 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар