Скачать бесплатные шаблоны Joomla
Четвер, 07 березня 2019 12:19

Галицький УКРОП навчить школярів катись на лижах

Вже не перший рік першокласники з Галицького, Рогатинського та Калушського районів їздять в туристичний комплекс «Буковель» за програмою депутата Верховної Ради України Віктора Шевченка та за підтримки благодійного фонду кандидата в президенти Олександра Шевченка.

Завдяки їй протягом чотирьох років першокласники мають можливість абсолютно безкоштовно повчитися в інструкторів майстерності катання на лижах. Адже зацікавити дітей спортом та створити для цього умови – основна мета даної програми.

Поталанило і першокласникам Галицького ліцею ім. Ярослава Осмомисла, котрим сьогодні вручили подарункові сертифікати довірена особа кандидата в президенти Олександра Шевченка Володимир Олійник, помічник народного депутата Віктора Шевченка Олександр Візінський та депутат Галицької міської ради Аріна Сивак.

Відтак, зовсім скоро, 17 березня, 40 першокласників з Галича матимуть змогу не тільки насолодитися чистим гірським повітрям та краєвидами, а й отримають усе необхідне спорядження, після чого на них чекає веселе та пізнавальне відкриття лижного виду спорту та незабутні враження. Надіємося, що катання на лижах стане одним з найулюбленіших видів спорту цих діток і взимку в листах до Святого Миколая лижі замінять гаджети.

Прочитано 1169 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x