Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru
Субота, 04 червня 2016 00:34

Мешканці Івано-Франківська можуть отримати консультацію американських лікарів

До Івано-Франківська з благочинною акцією – проведення консультативно-методичної допомоги для пацієнтів та навчання для лікарів міста – приїхали лікарі із Сполучених Штатів Америки. Вони привезли машину „швидкої допомоги”, інструментарій та обладнання, яке передали медичним закладам міста.

Американець українського походження, хірург лікарні Чикаго Маркіян Кузич розповідає: „Ми передали Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська машину „швидкої допомоги” від українців Лос-Анджелеса. Це реанімобіль, заповнений необхідним реанімаційним обладнанням, яке використовують для перевезення кардіологічних хворих та пацієнтів після оперативних втручань”. В групі медиків, які прибули до Івано-Франківська, 17 спеціалістів. Це хірурги, уролог-онколог, пластичний хірург, онколог, лікарі терапевтичного напрямку, а також волонтери – молоді люди, які поки що навчаються в медичних закладах та активно долучаються до різних благодійних програм. „Наша група їздить з волонтерськими місіями по усьому світу. Знаємо, що українські лікарі досить непогано підготовлені, ми хочемо навчити їх нових технік, які в Україні поки що не використовують”, – розповідає лікар Том Кінні.

Гості привезли інструментарій для кардіохірургії, відновно-пластичної хірургії, загальної, малоінвазивної хірургії та для відділення інтенсивної терапії. Лікарі США планують проводити спільні операції з українськими лікарями, обмінюватися ідеями та досвідом. На жаль, в нашій державі недостатнє фінансування галузі охорони здоров’я, тому ми не завжди можемо закупити необхідний розхідний матеріал та обладнання. Ми вдячні нашим колегам, які минулого року передали дорого вартісне обладнання для кардіохірургії міста, а цього року привезли необхідний інструментарій. Медики США будуть асистувати нашим хірургам, братимуть участь в операціях та консультуватимуть пацієнтів. В Центральній міській клінічній лікарні Івано-Франківська лікарі з Сполучених Штатів Америки працюватимуть до суботи. Мешканці міста можуть приходити на приймальний покій лікарні, в реєстратуру чи консультативну поліклініку ЦМКЛ і їх будуть скеровувати до цих спеціалістів”, – наголосив головний лікар Центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк.

Джерело: АП

Прочитано 952 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x