nachodki.ru интернет-магазин
Вівторок, 23 квітня 2019 17:31

Більшівцівські переможці бронзової ліги отримали подарунки

15 квітня 2019 року шкільна футбольна команда Більшівцівської ЗОШ стала переможцем Бронзової ліги у фіналі ліги шкільних чемпіонів-2019, у котрому взяло участь 15 команд області.

Привітати футболістів з таким великим спортивним досягненням сьогодні до Більшівців завітали співзасновник громадської ініціативи "Повернімо давню славу Галича й Дністра" Володимир Олійник та громадський діяч Аріна Сивак.

Зокрема, Володимир Олійник на святковій лінійці наголосив, що завжди потрібно підтримувати дітей та молодь, котра прагне досягати результатів, прославляє власними досягненнями рідні села та міста, а також своїм особистим прикладом демонструє, що вести здоровий спосіб життя це є модно, актуально і важливо. Щоб підтримати дух переможців членам команди та тренерам були вручені подарунки. І вже цього літа в червні команда зможе відвідати гірсько-туристичний комплекс Буковель, де проведе коротке тренування серед гірських краєвидів, а також матимуть розважальну програму. А щоб заохотити більше цікавитися спортивними та творчими досягненнями учнів своєї школи, Володимир Олійник запропонував школярам відповісти на декілька питань про команду-переможця і виграти ще один сертифікат.

Прочитано 841 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x