П'ятниця, 07 червня 2019 10:13

Подаруй книгу - допоможи стареньким

Із закликом подарувати книгу для стареньких звернувся сам Галицький територіальний центр надання соціальних послуг на своїй сторінці у соцмережі фейсбук:

"На прохання наших підопічних в стаціонарному відділенні хочемо організувати бібліотеку, тому просимо небайдужих людей допомогти втілити наш проект в життя. Не потрібно великих затрат, просто принесіть книги, або купіть для нашої бібліотеки одну, дві... Книги можете принести безпосередньо в стаціонарне відділення в смт Більшівці, вул. Тиха 3, або в Галичі, вул. Коновальця 13, у відділення денного перебування. Велика подяка всім, хто відгукнеться на наше прохання!!!!"

Переконані, що така ідея не залишиться без уваги і галичани досить швидко назбирають цікаву та різножанрову бібліотеку для підопічних центру.

Дуже важливо, коли люди не тільки виконують свої обов'язки, а і намагаються вдосконалювати своє місце роботи різноманітними, так би мовити, лайфхаками, та піклуватися про своїх підопічних не тільки в рамках штатного розпису.

 

Прочитано 875 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x