Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
Четвер, 20 червня 2019 10:55

Євгена неможливо вилікувати за кілька днів...

Євгена неможливо взяти і вилікувати за кілька днів, не зробити цього і за місяць, навіть, не за рік. Хлопчик хворіє від народження. Важкі пологи, реанімація, апарат штучного дихання, гематома, набряк мозку, гіпоксія, крововилив в мозок і нескінченна кількість крапельниць та уколів. Зовсім не по дитячому розпочалося життя героя нашої історії – галичанина Євгена Озарка.

Сьогодні чимало з нас знають його вже десятирічним хлопчиком, та мало кому відомо, що саме йому колись лікарі не давали жодних шансів, поставивши страшний діагноз: аномалія розвитку центральної нервової системи, мікроцефалія, спастичний тетрапарез з стійким тяжким руховими порушенням, Pes eginus обох ступнів, складний гіпертропічний астиагматизм, розбіжна співдружня косина очей.

Лікарі поставили йому вирок, з яким не погодилася його матір. Тетяна з чоловіком вже 10 років не здаються і роблять все можливе і неможливе, щоб тільки поставити на ноги свого сина.

Не кожен з нас розуміє, наскільки важко щодня бачити свою дитину і усвідомлювати, що він постійно потребуватиме допомоги, а кожні три місяці Женя повинен проходити курс реабілітації. Але це не означає, що ми не можемо долучитися і допомогти хлопчику повністю стати на ноги. Так, це велика праця, важка, довга і, нажаль, дороговартісна. Та все ж герой нашої розповіді так багато всього досягнув за своїх 10 років – він добре все розуміє, правильно і достатньо грамотно розмовляє і в цьому зовсім не відрізняється від своїх ровесників. Цей хлопчик – маленький промінчик радості та позитиву, який мріє почати ходити без підтримки, самостійно. Знаючи, що він великий трудяга і так багато працює, не здається заради своєї мрії, важливо зараз не зупинитися, а продовжувати його розвиток. Дати йому шанс бігати своїми ніжками.

За весь час, як каже мама Тетяна Озарко, вони прийшли чимало курсів реабілітації в Україні. Та є методики, котрі дають високі результати, котрих у нас немає, тому було вирішено відправити папери в закордонні клініки. Переглянувши та ознайомившись з пакетом документів, їх готові прийняти на лікування вже з цього місяця.

За роки лікувань батьки Євгена вже не можуть самі фінансово витягувати нові реабілітації, тому вирішили звернутися до усіх небайдужих за допомогою. Родина щиро сподівається на підтримку кожного з нас і вірить, що вдасться зібрати потрібну суму, а це 250000 грн на продовження лікування Євгена за кордоном.

Для збору коштів будуть розставлені скриньки по магазинах, список та адреси ми зазначимо пізніше. Якщо ви власник магазину і хочете поставити скриньку в себе – дзвоніть, будь ласка, за номером 098988204 - Аріна, 0999115525 - Ольга. Також, 30 червня в місті Галич планується провести благодійний ярмарок, до котрого може долучитись кожен бажаючий - речами, грошима, допомогою в організації та проведенні. Хто хоче та має можливість долучитися до організації, звертайтесь за номерами телефонів вище.

Також, можна переводити кошти на карту матері Євгена Тетяни Василівни Озарко: 5168757375718600. Просимо вказувати призначення платежу – для лікування Євгена.

Прочитано 1186 раз

Останні новини

У галицькому лісі нищать рідкісні гриби

У галицькому лісі нищать рідкісні гриби. Про це повідомляють в соцмережі на сторінці Галицького НПП: Читати далі...

Сім'ї знову отримуватимуть "пакунок малюка" при народженні дитини

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x