Шаблоны Joomla 3 тут
Середа, 12 лютого 2020 23:01

Чи приживеться ініціатива "STAY ОНУКИ" у районі?

Грандіозний волонтерський проєкт "STAY ОНУКИ" стартує в Галицькому районі.

"STAY ОНУКИ" - проєкт, покликаний активізувати увагу суспільства до потреб людей, котрі проживають в пансіонтах для пристарілих, змотивувати їх стати для них онуком на годину.

Започаткувати таку місію і в Галицькому районі вирішила ініціаторка проєкту Ілона Мурзова. Підтримала її галичанка Оксана Манойло та директор Галицького територіального центру надання соціальних послуг Іван Білик.

Відтак, 12 лютого вони відвідали підопічних Геріатричного пансіонату в смт Більшівці та розпланували впровадження проєкту в районі.

Отож, суть полягає у тому, що першим етапом стане фотографування підопічних закладу та запис невеличкої біографічної розповіді. Після чого у соцмережі на сторінці проєкту будуть розміщені сформовані про кожного окремо пости і будь-яка людина-читач зможе за бажанням стати онуком для когось з них. Даний проєкт вже існує у Івано-Франківську і наш район стане першим у його розширенні на обласному рівні.

На пропозицію Оксани Манойло громадська організація "Галич давній сучасний" погодилася взяти участь у проєкті в якості авторів біографічних розповідей. Ми переконані, що такі ідеї мають жити і бути втіленими у життя.

Прочитано 871 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x