Здесь нашел интересный обзор
Четвер, 30 червня 2016 09:24

22 проекти ДТЕКу від галичан

29 червня у сесійній залі Галицької районної ради відбувся захист проектів у конкурсі «Місто своїми руками» від ДТЕК.

Участь у конкурсі брали представники з населених пунктів, на котрі розповсюджується вплив викидів з ДТЕК. Учасники надали на розгляд конкурсної комісії 22 проекти. Варто наголосити, що від громади Галича було запропонновано три проекти: "Білі тополі" від ГО "Еко-Галич" Володимира Бучко, "Майданчик для маленьких галичан" від ГО "Чистий Четвер" Аріна Сивак та «Благоустрій паркової зони на Замковій горі м. Галича» від заповідника Давній Галич.

Варто відмітити, що конкурсанти чудово попрацювали і довели, що кожен проект заслуговує окремої уваги. Тож ми не заздримо членам комісії під час  прийняття рішення. 

Правда, виходячи з суми, котра пропонувалась для проектів, більшість ідей полягала у створенні дитячих чи спортивних майданчиків для дітей, рекреаційних зон, тощо.

 При оцінюванні бралось до уваги попереднє онлайн-голосування за проекти, актуальність даного проекту, залучення громади, презентація.

Результати конкурсу будуть висвітлені на сайті ДТЕК у п’ятницю, 1 липня. Приємно те, що кількість поданих проектів показала, що в нашому районі чимало активних та свідомих громадян, котрі хочуть бачити їхні населені пункти чистішими, такими, щоб задовольняли потреби дітей і дорослих. Однак вражає те, що наші діти у переважній більшості досі позбавлені елементарно місць, де вони могли б проводити своє дозвілля. Практично кожен населений пункт району потребує дитячих та спортивних майданчиків. Чомусь за 25 років незалежності мільйони коштів «закопувались» у фоси, а про елементарні умови для розвитку дітей не дбали. 

У заключному слові голова комісії Я. Бартків зазначив, що насправді важко розглядати серйозно проекти дитячих майданчиків, але остання презентація Аріни Сивак, у якій було сказано, що наші діти довели світу, що ми є нація і те, що ми в боргу перед дітьми неабияк наголошує на вагомості таких проектів. 

І справді, нам потрібно зараз дбати саме про наших дітей, про забезпечення гідних умов для їхнього розвитку. Дуже тішить те, що нарешті з’являються люди, котрі дбають не лише про власний добробут, а віддають свій час, працю на користь громади. Це показує, що у нас нарешті народжується нове якісне громадське суспільство.

 

Прочитано 1530 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x