Интернет-магазин nachodki.ru
Четвер, 02 квітня 2020 10:27

Галичани збирають кошти на захисні костюми для медиків

У Галичі волонтери збирають кошти на пошиття костюмів для медиків району.

За збір коштів для пошиття захисних багаторазових костюмів взялася громадська організація "Галич давній сучасний". За період з 28 березня до 1 квітня, згідно звітів  волонтерів, зібрано 34900 гривень, коли запитувана сума складає 46 тисяч гривень.

За словами волонтера Аріни Сивак, вчора вони завезли до КНП "Галицька лікарня" 12 багаторазових захисних костюмів та понад 60 пластикових щитків. Також три костюми передали на Галицьку підстанцію ЕШМД та 5 щитків. Заїхали волонтери і до Більшівцівської ОТГ, де передали щитки лікарям та екстренникам. Організувати пошиття вдалося завдяки ініціативі Володимира Олійника та Віталія Вербового. 

Волонтери наголошують, що завдяки підримці та швидкій реакції людей вдалося досить швидко зібрати таку суму коштів, та висловлуюють щиру вдячність кожному, хто долучається до процесу. Волонтери надіються, що встигнуть закупити необхідну кількість костюмів до початку піку епідемії.

Карта для переказу коштів: ПриватБанк 4731219117460158
Косак Андрій Васильович

 

Прочитано 505 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x