Скачать бесплатные шаблоны Joomla
Субота, 25 квітня 2020 10:48

Нардеп Ігор Фріс розповів про підтримку медиків своєю командою

Тисячі захисних масок, багаторазові костюми та захисні щитки розвезла команда депутата Верховної Ради України по 84-му окрузі Ігоря Фріса від початку карантину. 

Спецзахист потрапив до медзакладів Тлумацького, Тисменицького, Галицького районів, Бурштина та  Івано-Франківська. 

"Знаючи, що ситуація в районах із захистом медиків плачевна, ми закупили спеціальну тканину для захисних масок. За їх пошиття взялися наші волонтери, яких об'єднала Аріна Сивак. Згодом кілька сотень  роздали медикам округу. Також під керівництвом Віталія Вербового наша команда взялася і за пошиття багаторазових захисних костюмів, які дуже важко знайти у продажі. Їх також передали медикам. Кожен крок - це спільна робота багатьох людей: Володимира Олійника, Сергія Гаєвського, Андрія Сторожук, Сергія Островського, Антоніни Кашуби. І багатьох інших ",- говорить Ігор Фріс. 

Також, з ініціативи команди Ігоря Фріса, медиків забезпечили і пластиковими багаторазовими захисними щитками. 

Нардеп наголошуємо, що медики зараз перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. Відтак максимальна концентрація спільних зусиль для їхнього захисту потрібна як ніколи, повідомляє офіційни сайт Ігоря Фріса.

Прочитано 487 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x