nachodki.ru интернет-магазин
Четвер, 06 серпня 2020 08:28

Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ придбав обладнання для реалізації соціальних проєктів на парафіях

В рамках діяльності у цьому напрямку, у середу, 29 липня, у Карітасі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відбулася видача обладнання. На зустрічі був присутній Архієпископ та Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин. Владика благословив розпочату справу кожної громади.

Придбане обладнання отримав Галич. Директор Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Володимр Чорній передав обладнання декану Галицького деканату УГКЦ о. Ігору Броновському та о. Володимиру Кузюку.

У Галичі на парафії Різдва Христового працюють з дітьми та молоддю. Проєкт "Молодіжна ініціатива ДІЄ" має на меті залучити молодих людей до вирішення соціальних проблем на рівні місцевих громад.

У Галич поїде обладнання для проведення різноманітних заходів – розкладні столи, стільці, фліпчарт, термопот, екран для проектора.

Соціальне проєкти реалізовують ще на чотирьох парафіях.

У селі Липівка Тисменицького району (парафія Святого Воскресіння) облаштовують соціальну перукарню, у місті Рогатин (парафія церкви Різдва Пресвятої Богородиці) продовжує працювати благодійна їдальня, у Івано-Франківську на парафії Матері Божої Неустанної Помочі організовують соціальне служіння для людей похилого віку "Спільнота "60плюс", а на парафії Усіх Святих Українського Народу Українсько-Греко Католицької Церкви діятиме соціальна пральня.

Загальна вартість придбаного обладнання – 87 946 гривень.

Нагадаємо, у квітні виконавча директорка Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Наталя Козакевич провела для священників та волонтерів парафій вебінар на тему "Як написати успішний проєкт та отримати грант". Після навчання у кожній громаді написали соціальний проєкт, а тепер беруться за його реалізацію.

Розвиток соціального служіння на парафіях УГКЦ відбувається в рамках проєкту "Підвищення рівня соціальної відповідальності та участі громади на місцевому рівні".

Джерело: Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Прочитано 388 раз

Останні новини

У с. Залуква відновлено пішохідний міст

Пішохідний міст у с. Залуква знову відновлено. Читати далі...

Галицька лікарня отримала відремонтований апарат ШВЛ

Сьогодні команда народного депутата України Ігоря Фріса привезла відремонтований апарат ШВЛ до КНП… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x