Середа, 19 серпня 2020 10:46

Черговий апарат ШВЛ відремонтовано

Уже 5-й відремонтований апарат ШВЛ команда народного депутата України Ігоря Фріса повернула до медзакладів Івано-Франківської області.

Як повідомляється на сайті народного депутата, минулого тижня його відвезли до Рожнятівської райлікарні.

Відремонтував апарат офіційний сервісний центр, який спеціалізується на медичній техніці виробництва General Electric та її афілійованих осіб.

"Наша команда загалом зібрала в області 6 несправних апаратів ШВЛ General Electriс та ще 10 інших моделей. Ще на початку карантину ми прагнули допомогти медикам у боротьбі з COVID-19 і, поряд з пошиттям масок, захисних костюмів, виготовленням щитків, вирішили це зробити ще й таким чином. Це надзвичайно величезна підтримка для медичних закладів. Таке обладнанння може врятувати не одне життя", - зауважив народний депутат України Ігор Фріс.

Нагадаємо, що відремонтовані апарати ШВЛ вдалося повернути також до медзакладів Надвірної та Коломиї. Також, депутат Ігор Фріс відмітив, що наразі практично готові до відправки ще три. Один з котрих повернеться до КНП "Галицька лікарня" і два до обласного перинатального центру.

Прочитано 896 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x