Четвер, 10 вересня 2020 11:06

В КНП "Галицька лікарня" передали ще один апарат ШВЛ

9 вересня КНП «Галицька лікарня», яка перебуває на першій лінії боротьби з коронавірусною інфекцією, поповнилася ще одним, вже 8, апаратом ШВЛ.

Передаючи ШВЛ галицьким медикам перший заступник голови ОДА Марія Савка наголосила: «Ситуація в області з захворюванням на коронавірус є нелегкою і від усіх нас залежить, як будуть розвиватися обставини в подальшому. Відрадно те, що Прикарпаття сьогодні в п’ятірці лідерів за рівнем забезпеченості лікарів індивідуальними засобами захисту. Маючи кваліфікований захищений медперсонал та відповідне устаткування, зможемо ефективно боротися з пандемією. Переконана, що з Вашим досвідом – це сучасне обладнання врятує не одне життя».


Портативний апарат, орієнтовна вартість якого 250 тис.грн., призначений для проведення штучної вентиляції легенів киснево-повітряною сумішшю в умовах виїзної служби інтенсивної терапії та реанімації, на дому, в медичному транспорті, при рятувальних заходах, а також в палатах інтенсивної терапії в медичних лікувальних установах.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 792 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x