Субота, 27 листопада 2021 23:22

У Галицькій виправній колонії відбувається програма з супроводу жінок для реінтеграції у суспільстві

За підтримки Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (м.Львів) та сприяння Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, у державній установі «Галицька виправна колонія (№128)» відбувається спільна узгоджена програма, яку розробив Відділ пенітенціарного душпастирства УГКЦ з волонтерами пробації, де залучені психологи, соціальні педагоги, правники.

Завдяки цій програмі здійснюється спільна робота в напрямку приготування засуджених жінок до життя у відкритому суспільстві та соціальної адаптації після звільнення, а також усуненню ризиків повторних кримінальних правопорушень. Починаючи з жовтня 2017 року волонтером (психологом) Маргітич Людмилою Євгенівною щотижнево проводяться заходи із засудженими відповідно до програми, яку координують в’язничні душпастирі та працівники Молодіжної комісії о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький.

Підтримка такого роду особливо необхідна жінкам, що з тих чи інших обставин втратили соціальні зв'язки чи житло.

Після звільнення учасники програми будуть мати не лише кращу можливість реалізувати себе у суспільстві, але й продовжити реабілітацію у жіночому Центрі «Переображення», що знаходиться в Любечі (Чернігівська обл.). З 2011 року Центр надає підтримку жінкам, які звільнилися після відбуття терміну. Саме тут під опікою душпастирів поступово змінюють своє життя колишні ув'язнені.

о. Арсен Панчак

Джерело: Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

Прочитано 87 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x